KONCEPT STUDIO FIGURA CZĘSTOCHOWA WRZOSOWIAK to 4 kroki do uzyskania idealnej sylwetki w zdrowy i bezpieczny sposób. Kluczem do uzyskania wymarzonej figury bez efektu jo-jo jest indywidualny program zabiegowo-dietetyczno-oczyszczający. Każda z Pań w Studio Figura ma swój własny program dzięki któremu realizuje swój własny cel w zdrowy i bezpieczny sposób.

I. STACJE ZABIEGOWO-TRENINGOWE

6

Gabinet Partnerski to odpowiednio dobrane zestawy urządzeń dające Klientkom korzyści, których oczekują. Urządzenia dobierane są indywidualnie do celu i możliwości klientki. Skuteczność i bezpieczeństwo  urządzeń zostały potwierdzone w badaniach klinicznych, dzięki czemu oprócz wyników dają również wysoki komfort ćwiczenia.

II. DOPASOWANE KARNETY

d

Podstawą budowania indywidualnych programów zabiegowych jest przeprowadzenie profesjonalnego wywiadu – karta klienta. Odpowiednio skonstruowane karnety, dopasowane do indywidualnych potrzeb Klientek to klucz do osiągnięcia wymarzonych rezultatów. Każda z Pań w naszym studio realizuje swój własny cel. Dlatego też każda z nich otrzymuje swój własny program.

III. INDYWIDUALNY PROGRAM
DIETETYCZNO-OCZYSZCZAJĄCY

dieta

Odpowiednio dobrane karnety będą w 100% skuteczne gdy Klientka otrzyma indywidualną dietę, która powstaje w oparciu o dokładne przeliczenia BMI, WHR, PPM, ICZE.  Nasza unikalna dieta to III etapy ściśle związane z odpowiednim programem zabiegowym i programem oczyszczającym. Każda klientka dostanie swój własny plan żywieniowy na swoją indywidualną kaloryczność.

IV. SUPLEMENTY I KOSMETYKI
CZYLI WSPOMAGANIE ORGNIAZMU

334099457_559962966102883_341082467586606272_n

Dzięki preparatom takim jak Młody jęczmień, naturalny oczyszczający suplement diety oraz GO BIO SLIM płyn wspomagający proces redukcji kilogramów, dzięki którym można osiągnąć szybsze i trwalsze wyniki, dbając jednocześnie o bezpieczeństwo organizmu.

Kilka słów o naszym studio

Studio Figura Częstochowa Wrzosowiak jest partnerem ogólnopolskiej sieci STUDIO FIGURA INTERNATIONAL, liczącego ponad 200 gabinetów partnerskich w Polsce i przeszło 720 na świecie.

Jest to sprawdzony koncept, który działa na rynku już od przeszło 10 lat. Wzrastające zapotrzebowanie na usługi Studio Figura sprawiło, że postanowiliśmy otworzyć nowy punkt w Częstochowie specjalnie dla tych Pań, które będą miały bliżej do dzielnicy Wrzosowiak.

0
Specjalistów
0
+
Urządzeń
0
+
Zadowolonych klientów

Nasze atuty

  • Nowe, certyfikowane urządzenia
  • Najwyższy standard obsługi
  • Sprawdzony koncept
  • Przestronne i nowoczesne wnętrze
  • Łatwy dojazd
  • Duży prywatny parking na posesji

Studio Figura

To przede wszystkim miejsce dbania o sylwetkę i zdrowie, ale także miejsce dla Pań, w którym będą się czuły komfortowo.

W przyjaznej atmosferze będą mogły zawalczyć o redukcję kg oraz centymetrów, a także o swoje nowe jędrne ciało bez cellulitu. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnych urządzeń fitnessowych oraz zabiegów z kosmetologii estetycznej modelujących sylwetkę w kompleksowy sposób osiągną zamierzone rezultaty. W naszym studiu organizujemy różne akcje motywacyjne, eventy, a także raz na jakiś czas robimy dla naszych Pań atrakcyjne promocje. Firma matka ponadto, co roku organizuje międzynarodowy konkurs Metamorfoza, w której główną nagrodą jest wycieczka zagraniczna dladwóch osób. To niesamowita motywacja dla wszystkich Pań. Cały team Częstochowa Wrzosowiak jest zawsze do Pań dyspozycji. Na wszelkie pytania zawsze chętnie odpowiemy.

Umów się na spotkanie

Zostaw swój numer, a my oddzwonimy.

Jeśli nadal masz wątpliwości czy skorzystać z naszych usług pamiętaj, że możesz umówić się z naszą asystentką na spotkanie. Przedstawimy Ci całą ofertę oraz zaproponujemy profesjonalną opiekę oraz indywidualny plan specjalnie przygotowany dla Ciebie.


    Jak do nas dojechać?